Nederlands Deutsch English Français

Het professionele salesteam van de grootste kwekerij van Nederland

Gerrit Tessemaker

Managing Director

gerrit@debuurte.nl
+31(0)6-53400276
+31(0)578-641422

Bert Radstake

Production manager

bert@debuurte.nl
+31(0)578-641422

Marcel Stroeve

Financial manager

marcel@debuurte.nl
+31(0)578-641422

Andries Mekelenkamp

Cultivation manager

andries@debuurte.nl
+31(0)578-641422

Henry Nooteboom

Accountmanager

henry@debuurte.nl
+31 (0)6-51500364
+31(0)578-641422

Martins Vins

Accountmanager

martins@debuurte.nl
+371-29430968

Marloes Hertgers

Sales Support

marloes@debuurte.nl
+31(0)578-641422

Nick van Dieren

Logistics & Sales Support

nick@debuurte.nl
+31(0)578-641422

Kantooradres

De Buurte kwekerijen
Eperweg 52
8167 LJ Oene

T +31(0)578 641 422
F +31(0)578 641 404
E verkoop@debuurte.nl

KvK 08078016
btw 8097.59.615B01

Laadadres (Oene)

De Buurte Kwekerijen
Ooster Oenerweg 4
8167 PC Oene

Maandag t/m Vrijdag
08:00-16:30 (juni t/m februari)
07:30-20:00 (maart t/m mei)

Zaterdag
08:00 - 12:00 (maart t/m mei)

Zondag
Gesloten

Laadadres (Twello)

De Buurte Kwekerijen
Meermuidenseweg 19H
7391 TD Twello

Maandag t/m Vrijdag
08:00-16:30 (juni t/m februari)
07:30-20:00 (maart t/m mei)

Zaterdag
Gesloten

Zondag
Gesloten

Laadadres (Uddel)

De Buurte Kwekerijen
Meervelderweg 95
3888 NJ Uddel

Maandag t/m Vrijdag
08:00-16:30 (juni t/m februari)
07:30-20:00 (maart t/m mei)

Zaterdag
Gesloten

Zondag
Gesloten