Nederlands Deutsch English Français

Het professionele salesteam van de grootste kwekerij van Nederland

Gerrit Tessemaker

Algemeen Directeur / Managing Director

T +31(0)578-641879

M +31(0)6-53400276

gerrit@debuurte.nl

Marcel Stroeve

Financieel Manager

T +31(0)578-641932

M +31(0)6-44166578

marcel@debuurte.nl

Bert Radstake

Teelt / Productie manager / Production Manager

T +31(0)6-44164903

bert@debuurte.nl

Marinus Schuurbiers

Sales Manager

T +31(0)578-641422

M +31(0)6-44166467

marinus@debuurte.nl

Henry Nooteboom

Kundenbetreuung / Accountmanager

T +31(0)578-641422

M +31(0)6-51500364

henry@debuurte.nl

Jurriën Dijkgraaf

Verkauf / Sales

T +31(0)578-641422

M +31(0)6-10975680

jurrien@debuurte.nl

Erik Mulder

Verkauf / Sales

T +31(0)578-641422

M +31(0)6-44166374

erik@debuurte.nl

Martins Vins

Sales Representative

T +371 29 430 968

martins@debuurte.nl

Marloes Hertgers-Sangers

Verkaufs assistent / Sales Support

T +31(0)578641422

marloes@debuurte.nl

Manon Houtjes

Verkaufs assistent / Sales Support

T +31(0)578-641422

manon@debuurte.nl

Lennard Bossenbroek

Logistiek / Logistics

T +31(0)578-642227

M +31(0)6-44164931

lennard@debuurte.nl

De Buurte Kwekerijen

Kantooradres

De Buurte kwekerijen
Eperweg 52
8167 LJ Oene

T +31(0)578 641 422
F +31(0)578 641 404
E verkoop@debuurte.nl

KvK 08078016
btw 8097.59.615B01

Laadadres (Oene)

De Buurte Kwekerijen
Ooster Oenerweg 4
8167 PC Oene

Maandag t/m Vrijdag
08:00-17:00 (juni t/m februari)
07:30-20:00 (maart t/m mei)

Zaterdag
08:00 - 12:00

Zondag
Gesloten

Laadadres (Uddel)

De Buurte Kwekerijen
Meervelderweg 95
3888 NJ Uddel

Maandag t/m Vrijdag
08:00-17:00 (juni t/m februari)
07:30-20:00 (maart t/m mei)

Zaterdag
08:00 - 12:00

Zondag
Gesloten